Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава ЦИТРОЕН БХ

30 000 МКД

Се продава од: Бранко 25 јул. 16:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Битола
Стил на каросерија
Седан
Марка
Citroën
Модел
BX
Колата е добро сочувана. Се подига и спушта на три нивоа. Регистрирана до 10,09,2020 год, Правена генерално тред три илјади километри.
Бранко
071348340


WhatsApp:
071348340
Leaflet
Кон почеток