Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen Berlingo -15 rent a car

47 ЕУР /дневно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: LD Energy Internacional-Skopje 12 окт. 10:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
LD Energy Internacional-Skopje
Opel Vivaro 8 plus 1  rent a car 81 EUR
Skoda Fabia   rent a car 34 EUR
Opel Corsa 3 800 EUR
JEEP Wrangler 4x4 10 999 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Citroën
Модел
Berlingo
Extra equipment:
GPS ( +25 EUR )
Child Seat ( +15 EUR )
Price: Euro 55
LD Energy Internacional-Skopje
070429049
LD Energy Internacional-Skopje
VW POLO -11 5 500 EUR
Chevrolet Cruze 1.6  5 500 EUR
Opel Vivaro 8 plus 1  rent a car 81 EUR
Продавам Opel Corsa автоматик 1.4 бензин 4.500eur 4 500 EUR
Кон почеток