Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CITROEN BERLINGO 1.6 HDI 90KS PANORAMA PATNICKO

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA 15 септ. 12:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
FORD MONDEO 2.0 TDCI 6-BRZINI TITANIUM OPREMA NAVI 0 EUR
OPEL ASTRA H 1.6 BENZIN METAN FABRICKI COSMO MODEL 0 EUR
SEAT IBIZA 1.9 TDI 90KS.KLIMA REGISTRIRANA SERVIS 0 EUR
AUDI A4 2.0 TDI 8V.SEDAN 6-BRZINI DINAMIK OPREMA 5 800 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Citroën
Модел
Berlingo
-CITROEN BERLINGO 1.6 HDI EKSKLUZIV OPREMA-
-PATNICKO MODEL
-PANORAMA
-KLIMA
-FABRICKI ZATEMNETA
-ALARM
-BORD KOMPJUTER
-TEMPOMAT
-FABRICKO RADIO CD
-SERVO
-KOZEN VOLAN
-RIKARDO SALON
-NOV AKUMULATOR
-CENTRALNO SO DALECINSKO
-ESP
-ABS
-BORD KOMPJUTER
-10 X AIR BEG
-ELEKTRIKI NA PROZORI
- NOVI GUMI
-SIVA METALIK PRVA BOJA
-HALOGENI
KOLATA E DONESENA OD ITALIJA ZEMENA OD PRV GAZDA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA
CENATA NE E FIKSNA MOZE DOGOVOR...
--IMAME POGOLEM IZBOR NA VOZILA--
--AVTO PLAC MIKI—
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
Директен увоз на автомобили од Италија. Автомобилите се со сите платени давачки до регистрација.(Царина, Тиф,Хомологација и преведени документи). Ваше останува само регистрација Ауто АВАНГАРДЕ располага со различни марки на автомобили без конкуренција во цена и квалитет !!!! Авто плацот се наоѓа на влезот во Крива паланка !!!
Посетете ја нашата продавница
Ул.Моша Пијаде Бр.6 Крива Паланка Прикажи на мапата
071/323-626,071/611-389
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
071/323-626,071/611-389
Leaflet
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
SUZUKI JIMNY 1.3 BENZIN PLIN DIZNA 4X4 NAVIGACIJA 0 EUR
OZVUCENJE ZA DOMA SO MIKSETA I MIKROFON 0 EUR
CITROEN C2 1.6 VTS-SPORT MODEL-REGISTRACIJA SERVIS 0 EUR
VW GOLF 3 1.4 BENZIN-PLIN ATEST KLIMA JOKER MODEL 0 EUR
Кон почеток