Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen Berlingo

2 000 ЕУР

Се продава од: Kostadin 01 авг. 15:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Citroën
Модел
Berlingo
Продавам Citroen Berlingo 1998 год. 1.9TDi
Цитроенот е во одлична состајба!
Автомобилот може да се види и да се проба во секое време!
За повеќе информации контакт: 078 233 315 - Коста
Kostadin
078233315


WhatsApp:
078233315
Leaflet
Кон почеток