Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen Berlingo 1.9D

0 МКД

Се продава од: borce 08 дек. 22:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Citroën
Модел
Berlingo
Se prodava Citroen Berlingo 1.9D 1997 god. dosta socuvano so originalni kilometri 220.000 kupeno vo Bomak-Makedonija,prv sopstvenik 071746003
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации