Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CITROEN BERLINGO 1.6 HDI 90KS TOVARNO -10

5 200 ЕУР

Се продава од: SHAIP 10 ноем. 21:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 11.130 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
FamilyBus
Марка
Citroën
Модел
Berlingo
CITROEN BERLINGO 1.6 HDI 66KW/90PS 2010 GODINA
DONESENO OD GERMANIJA
PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA
FULL OPREMA
550 KG NOSIVOST

INFO/070273068
CENA/5200€
Leaflet
Кон почеток