Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroën Berlingo 1,6 HDi "Advance"

4 300 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: SKENDEROVSKI 15 дек. 18:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
SKENDEROVSKI

SKENDEROVSKI

17 Огласи во продавницата

PEUGEOT 1007 1.4HDI 2 800 ЕУР
MITSUBISHI COLT 5 VRATI 1.5 DIESEL - 07 3 190 ЕУР
SPECIJALEN POPUST NA MERCURY MOTORI 0 ЕУР
SE BARAAT VOZACI 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Citroën
Модел
Berlingo
• ABS
• Електрични прозорци: напред
• Ткаенина: сива
• Број на воздушни перничиња: 4
• Серво управувач
• Радио, ЦД, МП3 (AEG)
• Странично ретровизор: рачно прилагодливо
SKENDEROVSKI
Prodazba na polovni vozila uvezeni samo od germanija so sopstven prevoz. I prodazba na camci
Посетете ја нашата продавница
bul.Srbija br.4 Skopje / K.Voda do FK Cememtara Прикажи на мапата
072236816 / 070228608
https://skenderovski.com.mk
SKENDEROVSKI

SKENDEROVSKI

17 Огласи во продавницата
HONDA SILVERWING 600  CC 3 600 ЕУР
PEUGEOT SATELIS 4 990 ЕУР
CITROEN C1 1.4 hdi -07 3 900 ЕУР
SEA RAY 195 SPORT KAKO NOV 19 500 ЕУР
Кон почеток