Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CITROEN BERLINGO 2 1.6 HDI 90KS TOVARNO

8 500 ЕУР

Се продава од: TONI 16 авг. 22:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Citroën
Модел
Berlingo
CITROEN BERLINGO 1.6 HDI 90KS N1 TOVARNO SO KLIMA
ABS
2XAIRBAG
CD RADIO....
PRV SOPSTVENIK
KUPEN OD AUTONOVA CITROEN SKOPJE
REDOVNA SERVISNA ISTORIJA!


VOZILO VO KLASA NA PEUGEOT PARTNER VOLKSWAGEN CADDY OPEL FIAT DOBLO RENAULT KANGOO FORD TRANSIT TOYOTA MAZDA HONDA SUZUKI KIA HYUNDAI NISSAN DACIA
CHEVROLET
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации