Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen Berlingo dizel 1.9 socuvano

1 799 ЕУР

Се продава од: Dime 04 мај 17:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Citroën
Модел
Berlingo
Berlingo socuvano kako novo .mnogu zdravo.ekonomicno.motorot e odlicen.reg.e cela godina.4 skoro novi gumi.stegnata vozna.kamen.seriozni kup.cenata e fiksna.
Leaflet
Кон почеток