Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen Berlingo Multispace 1.6hdi

8 500 ЕУР

Се продава од: Strahil 17 септ. 20:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 18.190 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
FamilyBus
Марка
Citroën
Модел
Berlingo
Se prodava Citroen Berlingo Multispace 1.6 hdi, prv sopstvenik kupena od Citroen 2013 godina, redovno servisirana(napraven redoven servis na 92.000), registrirana do Mart 2020 godina, vo odlicna sostojba, klima AC, servo upravuvac, 2 stranicni lizgacki vrati, ABS sopiracki, komplet 4 zimski novi gumi.
Кон почеток