Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CITROEN BERLINGO 2.0 hadei

0 МКД

Се продава од: Lezam Bajrami Вчера 12:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Citroën
Модел
Berlingo
CITROEN BERLINGO 2.0 hadei
2002 ME KLIMA
TEKNICKI NJER ME 12 2020 KLOMETRE 328 MIJ
1900 ERO
Lezam bajrami
TL. 071 762 516.
Lezam Bajrami
071 762 516.
Leaflet
Кон почеток