Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 4 1.9 tdi -01 full auto plac cile

2 350 ЕУР

3 450 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: jusuf Вчера 19:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
jusuf

jusuf

17 Огласи во продавницата

BMW 530d -04 M packet full oprema moze zamena 6 700 ЕУР
Renault Megane 1.5 tdci -05 Full oprema 1 650 ЕУР
Seat Ibiza 1.4 -04 2 550 ЕУР
Opel corsa 1.2 benzin -04 Sega donesen od Ch 2 450 ЕУР
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Караван
Марка
Citroën
Модел
Berlingo
Vw golf 4 1.9 tdi
God 2000-1
Full oprema
Klima
Abs
Servo
Airbag
Centrallna
Senzori
Auto plac cile
Leaflet
jusuf

jusuf

17 Огласи во продавницата
Opel corsa 1.2 benzin -04 Sega donesen od Ch 2 450 ЕУР
Mercedes E 270 cdi karavan -03 full 2 650 ЕУР
BMW 530d -04 M packet full oprema moze zamena 6 700 ЕУР
Opel Corsa 1.8 gsi -03 donesen od Svajcarija extr 2 550 ЕУР
Кон почеток