Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CITROEN C1 1.0 70 KS 5 VRATI 111000 KM NOVA - 07.MT Auto

3 200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 апр. 10:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата

VW Golf 1.9 tdi 105ks 171.000km 2005 MT Auto 4 500 EUR
KIA PICANTO 1.1 65KS 5 VRATI KLIMA -08 MT Auto 2 800 EUR
FIAT 500 1.2 70 KS KOZA 137000 KM - 10..MT Auto 5 200 EUR
Audi A8 4.2tdi 351ks led vakumi full nova 2011 23 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Citroën
Модел
C1
CITROEN C1 1.0 70 KS 111000 KM SO GARANCIJA ! ! !
- MOTOR NA LANEC BUKVALNO NE SE SLUSA DEKA RABOTI -
- 111000 KM ! ! ! KOMPLETNO SERVISIRANA ! ! !
- 2 KLUCEVI -

- NOVA UNIKAT - 100% GARANCIJA ZA KM -
- NOVI MICHELIN GUMI
- KLIMA(LADI PERFEKTNO)
- 4 NOVI ZIMNI GUMI
- FABRICKO CD MP3 VW
- SERVO VOLAN SO PODESUVANE
- 8 ZVUCNICI
- HROM ELEMENTI
- 4 EL RETROVIZORI
- EL NA RETROVIZORI
- NASLONI ZA RACE
- HALOGENKI ZA MAGLA
- KOLATA NE E FARBANA NE E UDIRANA PRVA BOJA
- MOZE DA SE PROVERI KADE SAKATE VO SEKOE VREME
- SERVISIRANA KOMPLETNO
- 100 % REALNI KM MOZE PROVERKA
- NEMA MENUVANI DELOVI, ORIGINALNI FAROVI, STAKLA, STOPOVI
** NAJDOBRIOT MOTOR
** POTROSUVACKA 5L/100 KM
** PERFEKTEN MOTOR STEGNATO PODVOZJE
** EDEN EDINSTVEN SOPSTVENIK ZENA ! ! !

-- UVEZENA OD ITALY ....PLATENO SE DO REGISTRACIJA

-- BEZ ZAMENI ---

LOKACIJA: Izlez na Ohrid sprema Bitola na 200m do benziskata Makpetrol.

076 877 333
Sledete ne i na FACEBOOK ** MT Auto **
INSTAGRAM: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
___________________________________
imame poveke vozila: bmw 320d a6 320 d 530d 530 d audi a4 1.9 tdi pezo peugeot 307 hdi a170 a 170 a140 a 140 c220 cdi c 220 c200 c 200 golf pasat passat mercedes stilo bravo meriva zafira 207 407 107 fiesta a 180 a 160 mazda 6 3 118 120 alfa 147 159 ibiza leon altea touran turan mondeo focus fokus corsa megane 206 astra vectra insignia e220 e 220
___________________________________

http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата
NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS KOZA PANORAMA - 08.MT Auto 7 200 EUR
OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 131 KS 142000 KM NOVA -10.MT Auto 7 800 EUR
VW Golf 1.9 tdi 105ks 171.000km 2005 MT Auto 4 500 EUR
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 100000 KM - 11..MT Auto 5 800 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации