Македонски | Shqip | English |

Citroen C1 so klima neuvezuvan 33.oookm

Се продава од: Simon 07 јун. 17:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.060 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 300 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 30 000 - 34 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Центар, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Citroën
Модел: C1
Prodavam citroen c1 neuvezuvan so klima ima pominato 33.000kilometri kilometrazata e orginalna ne e vrakana kolata ne e nikade farbana ili udurana registrirana e do dekemvri kompletno servisirana i smenet akomulator
Нема посетени огласи
Кон почеток