Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen C1 -07 1.0 benz. 5 vrati so klima ured

2 850 ЕУР

Се продава од: Mac 09 мај 15:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Citroën
Модел
C1
Se prodava Citroen C1 2007god so klima ured i 5 vrati.
Izminati 160.000km
Solidna sostojba
Solidni gumi okolu 5-6mm shara
Cena 2850 eur
075 514 169
Leaflet
Кон почеток