Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CITROEN C1 1.4 hdi -07

3 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: SKENDEROVSKI 16 дек. 15:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
SKENDEROVSKI

SKENDEROVSKI

17 Огласи во продавницата

SEA RAY 195 SPORT KAKO NOV 19 500 ЕУР
Renault Modus 1.2 2 700 ЕУР
ORGUNALNI QUICKSILVER I MERCURY MASLA I FILTRI 0 МКД
VOZAC SO C I E KATEGORIJA 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Citroën
Модел
C1
• ABS
• AC
• Електрични прозорци: напред
• Ткаенина: антрацит сива
• Број на воздушни перничиња: 4
• Број на места: 4
• Серво управувач
• Радио, ЦД
• Далечинско централно заклучување
• Странични ретровизори: рачно прилагодливи
SKENDEROVSKI
Prodazba na polovni vozila uvezeni samo od germanija so sopstven prevoz. I prodazba na camci
Посетете ја нашата продавница
bul.Srbija br.4 Skopje / K.Voda do FK Cememtara Прикажи на мапата
072236816 / 070228608
https://skenderovski.com.mk
SKENDEROVSKI

SKENDEROVSKI

17 Огласи во продавницата
PRIKOLKI ZA SITE VIDOVI NA CAMCI! 0 ЕУР
PEUGEOT SATELIS 4 990 ЕУР
Peugeot 206 1.4 Benzin 2006 2 450 ЕУР
SEA RAY 195 SPORT KAKO NOV 19 500 ЕУР
Кон почеток