Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen C1 nov uvoz ch god 2010 1.0 benzin extra

3 200 ЕУР

Се продава од: Dudi 22 мај 15:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Citroën
Модел
C1
prodavam citroen c1 1.0i 50kw donesen od svajcarija so full oprema
-klima ured
-abs kocnici
-obrtomer
-servo volan
-4 x airbag
-fabricko cd radio
-elektrika na stakla
-centralna brava so dalecinsko zatvaranje
kolata e socuvana maksimalno nema nikakvi ostetuvanja po nea ili grebanici, servisirana so servisna kniska i smeneto nov set (lamela,potisna,drug lager)so 1 godina garancija.plateni davacki do registracija
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации