Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen C2 -09

3 099 ЕУР

Се продава од: Jonce 23 фев. 23:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Citroën
Модел
C2
Citroen C2 VTS 1.6cc 122hp registriran so 2 para gumi i bandazi vo top sostojba
Leaflet
Кон почеток