Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen C2 1.4 hdi -09 tovarno

2 350 ЕУР

2 700 ЕУР

Се продава од: Dejan 30 ноем. 17:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Citroën
Модел
C2
Citroen C2. REGISTRIRANO MK tablici
Leaflet
Кон почеток