Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Citroen C3 dizel 2012

0 МКД

Се продава од: Ivana 06 септ. 16:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Берово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Citroën
Модел
C3
..
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации