Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

CITROEN C3 1.4 I 54 KW UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: SWISS AUTO 14 септ. 21:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Citroën
Модел
C3
UVEZENO OD SVAJCARIA
SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK TABLICI
PROIZVODENA 06.05.2012
KILOMETRI 120538
MOTOR 1.4 BENZIN 57 KW - 74 KS
5 STEPEN MANUELEN MENUVAC
OD OPREMA IMA
KLIMA
BORD KOMPJUTER
TAMPOMAT
PARKING SENZORI
PANORAMA KROV
ELEKTRIKA NA STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
ALUMINIUMSKI BANDASI
SENZOR ZA DOZD
VOZILOTO E EKSTRA SOCUVANO SO IDEALEN MOTOR, BEZ NIKAKVI ZABELESKI !!
2 ORIGINALNI KLUCA
ORGINALNA SERVISNA HISTORIA
100% GARANCIJA ZA KILOMETRI
PERFEKTNA SOSTOJBA
Leaflet
SWISS AUTO

SWISS AUTO

23 Огласи во продавницата
MERCEDES A 150 AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA 0 MKD
AUDI A3 1.9 TDI DPF 77 KW UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA 6 350 EUR
MERCEDES ML 270 CDI AVTOMATIK FULL INSPIRATION 0 MKD
VW Golf 6 1.4tsi 6 brzini 160ks uvoz od Svajcarija 7 500 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации