Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen C3

0 МКД

Се продава од: Almin Mini Вчера 01:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Citroën
Модел
C3
Citroen c3 1.4 disel 2007 1 vit regjistrim
Almin Mini
070971207
Leaflet
Кон почеток