Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen C3

8 500 ЕУР

Се продава од: Afet 22 ноем. 20:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Citroën
Модел
C3
Citroen c3 automat 1.6 disel
Leaflet
Кон почеток