Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen C3 Entreprise 1.4hdi 55KW 68hp dizel 2015

6 490 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoZentrum 01 апр. 15:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AutoZentrum

AutoZentrum

6 Огласи во продавницата

Bmw 740d xdrive 228kw 306hp unikat 20 800 ЕУР
Peugeot 207 cc 1.6 vti 88kw 120hp 4 200 ЕУР
Smart ForTwo coupe 37kw 50hp 2 100 ЕУР
Opel Corsa 1.2 59kw 80hp 4 300 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Седан
Марка
Citroën
Модел
C3
Citroen C3 Entreprise - 1.4HDI - 55KW (68HP) DIESEL
УВЕЗЕНА ОД ЕУ
Менувач: Рачен
Гориво: Дизел
Боја: Бела
Година на производство: 2015
Прва регистрација: 11.08.2015
Поминати километри: 150.200
100% гаранција на километри
Оригинална сервисна книшка
Претходни сопственици: 1

Цена: 6490 еур.
AutoZentrum
АутоЦентрум увезува половни автомобили од Германија Автомобилите пред увоз се детално прегледани во Германија и истите пристигаат со целосна сервисна историја - сервисна книшка ! Сите автомобили се во одлична состојба 100 % гаранција на километри За повеќе информации контактирајте не АУТОЦЕНТРУМ
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
+38971388889
AutoZentrum
+38971388889
Leaflet
AutoZentrum

AutoZentrum

6 Огласи во продавницата
Smart ForTwo coupe 37kw 50hp 2 100 ЕУР
Peugeot 308 blue lease executive pack 1.6 Blue hdi 7 960 ЕУР
Peugeot 207 cc 1.6 vti 88kw 120hp 4 200 ЕУР
Bmw 740d xdrive 228kw 306hp unikat 20 800 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации