Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen C3 1.4 HDI 70ks

5 400 ЕУР

Се продава од: Marek 23 ноем. 21:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Citroën
Модел
C3
Registriran do1 09 2021 napraven servis. Dva kluca. Senzor. Fabricko radio so mp3. Blutut.
Leaflet
Кон почеток