Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen C3 -08 Dizel

0 МКД

Се продава од: Saim Lukac 23 дек. 14:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Крушево
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Citroën
Модел
C3
Ne carineta ot CH vo odlicna sostojba
Saim Lukac
071 506 165
Leaflet
Кон почеток