Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CITROEN C3 1.4 HDI

1 890 ЕУР

Се продава од: Citroen 23 мај 11:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Citroën
Модел
C3
Citroen C3 1.4 hdi proizveden 2003 god. so originalni 160.000 km. i visoko nivo na oprema, klima funkcionalna i najekonomicen motor 1.4 hdi redovno servisiran vo odlicna sostojba
Citroen
078733984
Leaflet
Кон почеток