Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

CITROEN C3 1.1 60 KS 147000 KM NOV -09.MT Auto

3 400 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO Вчера 17:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

79 Огласи во продавницата

SKODA FABIA 1.6 TDI 75 KS 161000 KM EU-5 - 12. MT Auto 4 800 ЕУР
Peugeot 207 1.4 90ks nova 2008 MT Auto 3 600 ЕУР
Bmw 120D 163ks perfektno 2005 MT Auto 4 800 ЕУР
Mini Cooper One 1.6 9ks 175.000km nov 2006 MT Auto 4 200 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Citroën
Модел
C3
CITROEN C3 1.1 60 KS 144000 KM SO GARANCIJA ! ! !
- MOTOR BUKVALNO NE SE SLUSA DEKA RABOTI -
- 144000 KM ! ! ! KOMPLETNO SERVISIRANA ! ! !
- 2 KLUCEVI -

- NOVA UNIKAT - 100% GARANCIJA ZA KM -
- KLIMA(LADI PERFEKTNO)
- 4 NOVI GUMI
- CD MP3 VW komandi na volan
- SERVO VOLAN SO PODESUVANE
- 8 ZVUCNICI
- HROM ELEMENTI
- 4 EL RETROVIZORI
- EL NA RETROVIZORI
- NASLONI ZA RACE
- HALOGENKI ZA MAGLA
- KOLATA NE E FARBANA NE E UDIRANA PRVA BOJA
- MOZE DA SE PROVERI KADE SAKATE VO SEKOE VREME
- SERVISIRANA KOMPLETNO
- 100 % REALNI KM MOZE PROVERKA
- NEMA MENUVANI DELOVI, ORIGINALNI FAROVI, STAKLA, STOPOVI
** NAJDOBRIOT MOTOR
** POTROSUVACKA 5L/100 KM
** PERFEKTEN MOTOR STEGNATO PODVOZJE
** EDEN EDINSTVEN SOPSTVENIK ZENA ! ! !

-- UVEZENA OD ITALY ....PLATENO SE DO REGISTRACIJA

-- BEZ ZAMENI ---

LOKACIJA: Izlez na Ohrid sprema Bitola na 200m do benziskata Makpetrol.

076 877 333
Sledete ne i na FACEBOOK ** MT Auto **
INSTAGRAM: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
___________________________________
imame poveke vozila: bmw 320d a6 320 d 530d 530 d audi a4 1.9 tdi pezo peugeot 307 hdi a170 a 170 a140 a 140 c220 cdi c 220 c200 c 200 golf pasat passat mercedes stilo bravo meriva zafira 207 407 107 fiesta a 180 a 160 mazda 6 3 118 120 alfa 147 159 ibiza leon altea touran turan mondeo focus fokus corsa megane 206 astra vectra insignia e220 e 220
___________________________________

http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

79 Огласи во продавницата
FIAT BRAVO 1.9 JTDM 120 KS NOVO- 08.MT Auto 3 900 ЕУР
FIAT GR PUNTO 1.2 70 KS 131000 KM - 09..MT Auto 3 600 ЕУР
Ford Kuga 2.0 TDCI 136 KS KOZA PDC 4X4  2010  MT Auto 8 999 ЕУР
Chevrolet Spark 1.2 80ks benzin plin 93.000km 2012 MT Auto 3 999 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации