Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CITROEN C3 1.4 HDI -07 FUL OPREMA

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: TOSE 01 септ. 19:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
TOSE

TOSE

129 Огласи во продавницата

OPEL CORSA 1.2 -02 FULL OPREMA PRODADENO 0 МКД
VW POLO 1.4 MPI -01 FULL OPREMA PRODADENO 0 МКД
SEAT IBIZA 1.4 16v -05 FULL OPREMA PRODADENO 0 МКД
VW GOLF V 1.9 TDI 2004 GOD FUL OPREMA 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Citroën
Модел
C3
SE PRODAVA CITROEN C3 1.4 HDI 2007 GOD OD OPREMA POSEDUVA SERVO ABS AIRBG KLIMA EL STAKLA CENTRALNO ZAKLUCUVAJNE SO DVA KLUCA ALARM 4 NOVI GUMI KOLATA E MNOGU SOCUVANA KAKO VNATRESNIOT ENTERIER TAKA I ODNADVOR PLATENO E SE DO REG CARINA TIF HOMOLOGACIJA I IMA MNOGU MALA POTROSUVACKA 4 DO 5L 078 550 230
TOSE
PRODAZBA NA UVEZENI POLOVNI VOZILA I OD ITALIJA
Посетете ја нашата продавница
ul lado lapecot br 214 prilep Прикажи на мапата
078550230
Leaflet
TOSE

TOSE

129 Огласи во продавницата
OPEL CORSA 1.2 FUL OPREMA PRODADENO 0 МКД
SEAT IBIZA 1.2 BENZIN PLIN ATEST -02 PRODADENO 0 МКД
SEAT IBIZA 1.2 BENZIN -04 GOD FUL OPREMA 0 МКД
 OPEL ASTRA H 1.4 16V 2005 GOD COSMO 0 МКД
Кон почеток