Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CITROEN C3 16 HDI CLUB ENTREPRISE

6 700 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: NextCar 15 јан. 20:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
NextCar

NextCar

20 Огласи во продавницата

QASHQAI 4x4 1.6 DCI 130 ALL MODE STOP START TEKNA 11 900 ЕУР
Renault Twingo 1.5 dci GT edition 85 KS 4 499 ЕУР
Renault Megane 15 DCI -95 biznis boss navi edition 7 300 ЕУР
Renault Megane 15dci -95 face lift privilege navi 7 299 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Citroën
Модел
C3
Citroen C3 1.6 HDi 1.6


-Година на производство: 2016
-Прва регистрација: 12 /2016
-Гориво: Дизел
-Моќност: 66kw/90кс
-Зафатнина на моторот: 1560cc
-Менувач: Рачен/ 5 брзини
-Еколошка класа: EURO6
-Земја на потекло:FR

градска 4.4l/100km; отворено 3.3l/100km; просечно 3.7l/100km

Дополнителна опрема

-Клима
-фабричко радио со CD
-подеслив кожен волан со команди
-темпомат
-Board компјутер
-команди на волан
-автоматски светла
-централно заклучување
-електр. подигаци на стакла (напред, назад)
-паркинг сензори
-фабрички тонирани стакла
-електрични надворешни ретровизори со греење
-греачи на задно стакло
-електрика на предни и задни стакла
-светла против магла
-ретревизори со преклоп
-ASR
-ESP
-ABS

Платени сите давачки до регистрација
Сервисна книшка !!!
NextCar
Firmata NEXTCAR uvezuva kvalitetni vozila kupeni od lizing (sistem staro za novo)(leasing) direktno od vodeckite svetski lizing firmi od Germanija,Francija .Avtomobilite se od prvi gazdi so proveren kvalitet provereno poteklo 100 % orginal kilomerti servisni dokumenti od ovlasteni dileri.Nieden avtomobil koj go prodavame ne e kupen havarisan ili osteten na bilo koj nacin. Site avtomobili imat izvestaj za sostojbata od vodecki revizorski firmi DEKRA,SGS,MAKADAM! Ex-Lease NextCar info- tel.072 666-000
Посетете ја нашата продавница
skopje Прикажи на мапата
072666000
https://www.pazar3.mk/[email protected]
NextCar
072666000
Leaflet
NextCar

NextCar

20 Огласи во продавницата
CITROEN C4 MILLENIUM BUSINESS 1.6 HDI 120CV 9 650 ЕУР
NISSAN QASHQAI 1.5 DCI TEKNA NAVI EDITION 360 13 400 ЕУР
Peugeot 308 1.6 BLUE HDI  ALLURE Navi Edition 9 400 ЕУР
Renault Clio 4 15 dci Navi 7 150 ЕУР
Кон почеток