Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen C3 odlicno socuvan avtomobil

3 000 ЕУР

Се продава од: LIDIJA 21 мај 18:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Citroën
Модел
C3
Возилото е редовно сервисиран секоја година, прв газда и купено од салон ЦИТРОЕН, во одлична состојба и поминати неполни 82.000км и без никакви сообраќајќи
Leaflet
Кон почеток