Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen C3

3 200 ЕУР

Се продава од: Mili 17 фев. 11:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Citroën
Модел
C3
citroen c3,2008 godina,redovno servisiran,pred 1000 kilometri e servisiran site filtri ulje i rebrasti kais,registrirano do 26.08.2018 Kontakt070377007
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации