Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CITROEN C3 1.4hdi EXSLUZIV FULL UNIKAT -06

0 ЕУР

Се продава од: KOKAN 23 јун. 10:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Citroën
Модел
C3
CITROEN C3 EXSLUZIV SO 1400cm3 MOTOR I SILA OD 65ks NAJDOBRIOT I NAJEKONOMICNIOT DIZEL MOTOR PRIZVEDEN 06-2006god. , MAX. SOCUVAN I ENTERIERSKI I KAROSERISKI

O P R E M A
--DIGITALNA KLIMA-ispravna
--ABS
--AERBEZI
--BORD KOMJUTER
--SERVO VOLAN
--TEMPOMAT
--SENZOR SVETLA
--SENZOR ZA BRISACI
--EL. STAKLA
--EL. RETREVIZORI SO PARKING POZICIJA
--CENTRALNO SO DALECINSKO ZAKLUC.
--HALOGENKI VO BRANIK
--BANDASI 15'' SO DOBRI GUMI
--NASLON ZA RACE VOZAC I SUVOZAC
--POMESTUVANJE NA ZADNO SEDISTE NAPRED-POGOLEM BAGAZNIK
--CD RADIO SO AUX + USB
--NAPRAVEN GOLEM SERVIS PRED 5000KM
--REGISTRIRAN DO 10-02-2017god
--ZELEN KARTON
--POTROCUVACKA OKOLU 5L/100km

===NE TROSETE VREMA NEMA DA NAJDETE POSOCUVANA I OPREMENA C3, KONSTATACIJA NA LICE MESTO
===PLATI I VOZI SO KEIV BEZ DOPOLNITELNI TROSOCI

=== C E N A fiksna 3800e======

Скопје Општина: Скопје Центар
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации