Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Citroen C3 1.6 blue HDI 2018 odlicna sostojba Auto Grup

8 400 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE 17 септ. 17:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

16 Огласи во продавницата

VW Passat 1.6 TDI 120ks 2017 comfortline 78.000km Auto Grup 15 800 ЕУР
Golem izbor na avtomobili  Auto Group 0 ЕУР
Peugeot 2008 1.6 blue hdi 2018 automatik led navi Auto Grup 11 900 ЕУР
Citroen C4 Picasso 1.6HDI 2016 automatik exclusive 9 300 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Citroën
Модел
C3
citroën c3 1.6 blue hdi 2018 full opremeno odlicna sostojba uvezeno od germanija plateni site davacki do registracija. auto grup vrsi prodazba uvoz i razmena na avtomobili golem izbor na avtomobili. poseduvame pri registracija so dopolnitelen popust od 20% za sekoe kupeno vozilo od nasata firma.
AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE
Prodazba Uvoz i Razmena na Avtomobili. LICE ZA KONTAKT IVICA.
Посетете ја нашата продавница
Metodija Andonov - Chento Прикажи на мапата
071 866 806
AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE
071866806
Leaflet
AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

16 Огласи во продавницата
Peugeot 2008 1.6 blue hdi 120ks 2017 allure led Auto Grup 10 900 ЕУР
Renault Clio 1.5dci 2017 energy led navi Auto Grup 6 950 ЕУР
Vespa Peugeot Satelis 400c 2009 perfektna sostojba 2 300 ЕУР
Citroen DS4 1.6HDI 120ks 2018 unikaten model edinstven vo MK 12 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации