Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Citroen C3

2 700 ЕУР

Се продава од: Костов Стојан Вчера 13:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Штип
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Citroën
Модел
C3
Citroen C3, 1,4,Hdi,50 kw proizved 2005 godina, vo odlicna sostojba,garaziran,so klima ured,servo volan,elektricno zaklucuvanje so dalecinsko ,CD radio so sina boja,dizel gorivo. Ekonomicen i stedliv. Registriran do avgust 2021 godina o zelen karton.
Костов Стојан
077601420
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации