Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen C3 Pluriel

2 800 ЕУР

Се продава од: Илиев Ѓорге 09 дек. 19:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Кабриолет
Марка
Citroën
Модел
C3
Motor 1.4HDI 50kw odlicna sostojba najmala potrosuvacka
Илиев Ѓорге
070347507
Leaflet
Кон почеток