Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CITROEN C3 1.6 HDI -10 PANORAMA PERFEKTEN

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AVTO ALEX 16 септ. 08:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AVTO ALEX

AVTO ALEX

32 Огласи во продавницата

SE IZDAVA PLAC POD KIRIJA NA PERFEKTNA LOKACIJA 1 ЕУР
SEAT ALTEA XL 1.9 TDI - 07 ODLICNA AVTO ALEX 4 180 ЕУР
HONDA JAZZ 1.4 BENZIN -05 ODLICEN AVTO ALEX 2 780 ЕУР
OPEL ASTRA COSMO 1.3 CDTI 66KW -09  AVTO ALEX 4 480 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Велес
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Citroën
Модел
C3
PERFEKTEN AVTOMOBIL

* 68 KW 93 KS

- 156.560 REALNI KILOMETRI

- OD OPREMA POSEDUVA :

* PANORAMA
* ELEKTRONSKO OTVARANJE I
ZATVORANJE NA RETROVIZORI
* TEMPOMAT
* KOMANDI NA VOLAN
* ELEKTRONIKA NA PROZORI : X4
* FABRICKO CD RADIO
* KLIMA
* ABS
* POVRZUVANJE NA TELEFON
* SISTEM ZA PROLIZGUVANJE
* CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
* ISOFIX NA SEDISHTA
* CHILD SAFTY NA ZADNI VRATI
* PODESUVANJE NA VOLAN
* PODESUVANJE NA SEDISTA
* PARKING SENZORI
* ELEKTRONIKA NA RETROVIZORI

- ALUMINIUMSKI FELNI SO NOVI GUMI

- SITE DAVACKI SE PODMIRENI DO REGISTRACIJA -

Vozila po naračka od naši slovenski firmi
www.avtoalex.si - www.avtokompas.si
0038641774435 ALEX

https://www.facebook.com/avto.alex.39
www.avtoalex.mk
info: Tose
070/354/113
078/550 / 642
AVTO ALEX
Добредојдовте, Avto Alex со своето 30 годишно работење нуди првенствено квалитет. На Плац имаме повеке од 40 возила од кои 90 % се од прв сопственик, редовно сервисирани и добро сочувани возила. Покрај патнички нудиме и товарни возила. Загарантиран квалитет. Желба ни е да со професионализам, удоволување на барањата на купците,квалитетни возила и конкурентни цени да изградиме препознатлив бренд во продажбата на половни возила.
Посетете ја нашата продавница
SKOPSKI PAT BB, VELES Прикажи на мапата
070354113
https://www.avtoalex.mk
AVTO ALEX
070354113
Leaflet
AVTO ALEX

AVTO ALEX

32 Огласи во продавницата
RENAULT SCENIC 1.5 DCI -08 ODLICEN 0 ЕУР
OPEL ZAFIRA 1.7 CDTi ECO FLEX BEZPREKORNA 4 980 ЕУР
HYUNDAI  I- 20  1.4 CRDI ODLICNO -10 AVTO ALEX 4 680 ЕУР
SE IZDAVA PLAC POD KIRIJA NA PERFEKTNA LOKACIJA 1 ЕУР
Кон почеток