Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen C4

3 300 ЕУР

Се продава од: Citroen 20 јун. 09:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Citroën
Модел
C4
Se PRODAVA Citroen C4
1.6hdi, 2005
Registriran so zelen karton do 04.2020
Moze zamena za pogolema Kola
Leaflet
Кон почеток