Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen C4 1.6HDI 92HP

7 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoWelt.mk 14 јан. 10:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

251 Огласи во продавницата

VW Passat 8 ALLTRACK 2.0TDI 150HP 4-MOTION 18 600 EUR
VW Sharan 2.0TDI 150HP COMFORTLINE 15 600 EUR
VW Passat CC 2.0TDI 136HP BLUEMOTION ПРОДАДЕН 14 600 EUR
Peugeot 308 ACTIVE 1.6HDI 120HP BUSINESS 10 800 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Citroën
Модел
C4
ШИФРА: 500683

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Посетете ја нашата продавница
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Прикажи на мапата
078203200
https://[email protected]
AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

251 Огласи во продавницата
VW Touareg 3.0TDI 245HP BM 4 MOTION 19 800 EUR
Peugeot 508 1.6HDI 115HP AUTOMATIC BUSINESS 11 300 EUR
VW e Golf 115HP ELECTRIC 22 800 EUR
VW Touareg 3.0TDI 262HP R-LINE EXECUTIVE 28 800 EUR
Кон почеток