Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CITROEN C4 PICASSO 1.6HDI EXCLUSIVE PERFEKT AUTO

Оглас од претпријатие Се продава од: perfect auto 14 фев. 11:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
perfect auto

perfect auto

19 Огласи во продавницата

OPEL MERIVA 1.4 BENZIN PLIN -10 PERFEKT AUTO 3 500 ЕУР
OPEL ASTRA H 1.3CDTI -08 ODLICHNA PERFRKT AUTO -
OPEL ASTRA H 1.7CDTI 101KS ODLICHNA PERFEKT AUTO 2 800 ЕУР
NISSAN QASHQAI 1.5DCI 81KW NEW -15 PERFEKT AUTO 13 500 ЕУР
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Citroën
Модел
C4
* KLIMA***** *****ELEKTRIKA NA STAKLA***** *****ELEKTRIKA NA RETROVIZORI***** *****SERVO VOLAN***** ***** GUMI SOLIDNI***** *****ABS KOCNICI***** *****8 X AER BAG***** *****BORD COMPJUTER***** ***** RADIO***** *****XALOGEN SVETLA***** *****ALOMINIUMSKI FELGI***** *****CENTRALNO SO DALINSKO***** **** METALIK BOJA***** KOLATA E VO ODLICHNA SOSTOJBA! BEZ NIEDNA MAANA SREDENI DOKUMENTI DO REGISTRACIJA SO TIF-HOMOLOGACIJA I PREVEDENI DOKUMENTI SO MOZNOST ZA PLAKJANJE NA LIZING!!! LOKACIJA NA PLACOT ( NA VLEZOT NA KRIVA PALANKA PRED MAKOIL BENZINSKATA 200METRI OD LEVATA STRANA ISPOD PATOT) ISTO TAKA MOZE DA JA POSETITE NASHATA STRNA NA FB PERFEKT AUTO PERFEKT AUTO VI NUDI ODLICHEN IZBOR NA AVTOMOBILI!!
perfect auto
Перфект Авто Се занимава со трговија на увозни половни возила со висок спектар на разни видови на модели но исто така работиме и по порачка на одреден тип или марка на возило
Visit our store page
Kriva Palanka Show on the map
078-340-299
http://www.perfectavto.com
Leaflet
perfect auto

perfect auto

19 Огласи во продавницата
OPEL MERIVA 1.4 BENZIN PLIN -10 PERFEKT AUTO 3 500 ЕУР
NISSAN QASHQAI 1.5DCI 81KW NEW -15 PERFEKT AUTO 13 500 ЕУР
OPEL ASTRA H 1.3CDTI -08 ODLICHNA PERFRKT AUTO -
RENAULT SCENIC 1.5DCI NEW FACE PERFEKT AUTO 2 600 ЕУР
Кон почеток