Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CITROEN C4 PICASSO1.6 HDI -09 CISTO NOV Maksauto M

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA 04 јул. 10:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

276 Огласи во продавницата

VW POLO 1.9 TDI -04 UNIKAT HIGHLINE MAKSAUTO 0 МКД
OPEL ASTRA 1.7 CDTI -11 CISTO NOVA Maksauto M 0 МКД
PEUGEOT 308 1.6 HDI 66 kw 2010 novooo Maksauto M 0 МКД
VW GOLF 1.9 TDI 77kw -05 CISTO NOV Maksauto M 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Citroën
Модел
C4

NOVO NA PAZAROT CITROEN C4 Picasso 1.6 hdi perfekten GARANCIJA PROVERKA KADE SAKATE FULL ****KOLATA E DIREKTEN NOV UVOZ NA MAKS AUTO M I NE E STOENA PO PLACEVI**** * ***PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA I HOMOLOGACIJA **** KOLATA E KAKO NOVA SO DVA FABRICKI KLUCA I FULL SERVISNA ISTORIJA FAKTURI ZA IZVRSENI SERVISI SE E FABRICKI OD NADVOR I OD VNATRE BEZ FARBANICI I GREBANICI OD OPREMA POSEDUVA NAJVISOKO NIVO NA OPREMENOST: - - TONIRANI STAKLA - ABS - SERVO - KLIMATRONIC - CENTRALNO ZAKLUCUVANJE - ELEKTRIKA NA STAKLA i RETROVIZORI - SENZOR ZA DOZD —-SITY REZIM NA VOZENJE - TEMPOMAT - BOARD COMPUTER - MULTIFUNKCIONALEN KOZEN VOLAN -NAVIGACIJA- I USTE MNOGU OPREMA** **KOLATA SE NAOGA NA 5km PRED KRIVA PALANKA NA PLACOT NA MAKS AUTO M ***** ****MAKS AUTO M UVOZ NA VOZILA SO DOKAZAN KVALITET ,GARANCIJA I REALNI KILOMETRI ***** ****DOJDETE I UVERETE SE VO KVALITETOT NA NASITE VOZILA**** **** ZA POVEKE INFORMACII POSETETE JA PRODAVNICATA NA MAKS AUTO M NA PAZAR3****Da
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
Лидер во увозот на половни автомобили со платени давачки до регистрација . Голем избор на најдобрите половни автомобили кои можете да купите и на лизинг со 20% учество. Сите возила се директен увоз од Италија и Германија Плацот е на 5км пред влезот во Крива Паланка дојдете и уверете се во квалитетот на насите возила.
Посетете ја нашата продавница
Kriva Palanka Прикажи на мапата
077738126,070235235
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
077738126,070235235
Leaflet
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

276 Огласи во продавницата
CITROEN C4 1.6 HDI -06 FULL OPREMA MAKS AUTO 0 МКД
VW GOLF 1.9 TDI HIGHLINE 25 YEARS -01 MAKSAUTO 0 МКД
BMW 320d -05 SPORT PAKET FULL NOVOo Maksauto M 0 МКД
OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI-08 COSMO NOVA MAKSAUTO M 0 МКД
Кон почеток