Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen C4 1.6 hdi Automatic

3 500 ЕУР

3 900 ЕУР

Се продава од: Buni 05 дек. 13:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 7.490 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Hatchback
Марка
Citroën
Модел
C4
se prodava citroen c4 1.6 hdi 110 ps automatic tip tronic menjac f1 ful oprema kolata uvezeno od svajcaria original kilometaza so servisna kniska ima ful servis rebrasti zategac filteri gurtni diski lamela zamajc drug lager za poveke informaci jave te se 070562078 bez zamena samo za seriozni mucteria
Leaflet
Кон почеток