Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen C4 odlicna sostojba

4 200 ЕУР

Се продава од: Dalibor 16 фев. 22:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Citroën
Модел
C4
citroen c 4 1.6 hdi,
kompletna ful oprema so novi gumi,
cenata e posledna taa sto e objavena.
Dalibor
078296543
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации