Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen C4 Pikaso 1.6hdi -07 ALEK..PRODADENA

Се продава од: Aleksandar 09 дек. 10:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Охрид
Стил на каросерија
FamilyBus
Марка
Citroën
Модел
C4
Vo top sostojba.EKSTRA CENA.. Komplet sredena so dokumenti. Vase e samo da ja registrirate. Avtomatik steptronik. 1.6hdi motor ekstra...tel.078302141...ALEK. PRODADENA PRODADENA PRODADENA
Leaflet
Кон почеток