Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CITROEN C4

2 800 ЕУР

Се продава од: Marko 05 септ. 15:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Citroën
Модел
C4
Se prodava Citroen C4 1.4 benzin, 2006 godina, so pominati 185.000km vo odlicna sostojba.
Redovno servisiran, vredi da se vidi...
Pred 5000km smeneto ulje, site filtri, 2novi predni gumi.. pred 15.000km smenet rebrast kais.
077/485 812
070/330 047
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации