Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen C4

5 400 ЕУР

Се продава од: Nikola Naumovski 03 дек. 02:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 11.550 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Ресен
Стил на каросерија
Sedan
Марка
Citroën
Модел
C4
50000km Great Condition
Nikola Naumovski
5862928082
Leaflet
Кон почеток