Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen C4 1.4 benzin EKSTRA CENA ITNO

3 990 ЕУР

Се продава од: Goran 02 септ. 11:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Жолта
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Citroën
Модел
C4
Citroen C4 1.4 benzin Prv gazda kupana od salon-Makedonija;

-Servisirana samo vo ovlasten servis so servisna knishka;

-Full oprema

-elektricna kilometraza,klima,servo itn...
napraven redoven servis pred 5 dena

4 novi gumi Sport(No 1 )
4 novi zimski gumi;
-registrirana do Mart 2018

-Golem servis napraven na 90 000km zameneti site kaishi;

-Ne farbana, ne udrena, prva boja, Garazirana;
Kolata e vo TOP sostojba

Mozete da ja nosite kaj ovlasten servis ili kaj vash na proverka
Ako najdete mana spustam cena
Kolata se prodava radi kupena nova kola
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации