Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen C4

0 ЕУР

Се продава од: Ardit Вчера 18:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Citroën
Модел
C4
God.2007
Full oprema
Moze zamena
Leaflet
Кон почеток