Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen C4 avtomatik prv sopstvenik

0 ЕУР

Се продава од: Tina Trpkovska 16 септ. 19:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Citroën
Модел
C4
Citroen C4 Seduction 1.6i 120 BVA Avtomatic
63.000 km
Senzori za parkiranje
Prv sopstvenik. Novi gumi. Redovno servisirana, idealna za mladi vozaci, odlicno socuvsna
Tina Trpkovska
Leaflet
Кон почеток