Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen C4 Exclusive 2.0 Hdi -04

Се продава од: Citroen 09 фев. 20:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Citroën
Модел
C4
Citroen C4 exlusive 2.0 hdi 143 ps uvezen od CH so full oprema i mnogu sosuvana
Citroen
070581000
Leaflet
Кон почеток